Previous Leaves of Class Winners

  • Leaves of Class XX Winnersplus or minus

    January – Yvette Vinson
    February – Mary Palmira Marek
    March – Walter Wujcik
    April – Faye Bishop
    May – Joe & Mary Barrett
    June – Joe & Mary Barrett
    July – Stephen & Teresa Andrichak
    August – Fiona Powell
    September – Pauline Lutostanski
    October – Gino Mori
    November – Mary Ellen Winslow
    December – Linda & Harold Newberry
  • Leaves of Class XIX Winnersplus or minus

    January – Catherine A. Bolton
    February – Elizabeth Barnack
    March – Rick & Nancy Davis
    April – Donna Simpson
    May – Kate Leahy
    June – Irene Fotta & Mary Beth Hennigan
    July – Kevin Clarke
    August – Elise Hanna
    September – Neil Donahue
    October – Gloria Jablonski
    November – John Norcross
    December – Joyce Hatala
  • Leaves of Class XVIII Winnersplus or minus

    January - Joyce Hatala
    February - Gretchen Welby
    March - Barbara Kreidler
    April - Sarah McHale
    May - Dorothy Mackie
    June - Tony Costanzo
    July - Donna Rupp
    August - John Norcross
    October - Anne Roe
    November - Phil Condron
    December - Jim & Dee Carroll
  • Leaves of Class XVII Winnersplus or minus

    January - Terry Rothstein
    February - Alan Mazzei
    March - Francis McHale 
    April - Paul A. Suche
    May - The Nicoteris
    June - Carol Rubel
    July - Richard Conaboy
    August - Regina G. Orzell
    September - Jane Oppenheim
    October - David & Janet Wenzel
    November - Harold Baillie
    December - Dr. P.A. Morgan
  • Leaves of Class XVI Winnersplus or minus

    January - Marjorie Boyd
    February - Patricia Gray
    March - John Farkas 
    April - Janet Wenzel
    May - Joan Fritz
    June - Janice Laboranti
    July - Louis Auriemma
    August - Marjorie Boyd
    September - Karen Brown
    October - 
    November -
    December -
  • Leaves of Class XV Winnersplus or minus

    January - Bernice McAndrew
    February - Frank Cicci
    March - Mary Rhodes 
    April - Joy Greenwald
    May - Kimberly Balis
    June - Gloria Jablonski
    July - Mary Ann Biel
    August - Carol Heim
    September - Janet & Abby Kreig
    October - Bertha Ludwikowski
    November -
    December - Lori Nidoh
  • Leaves of Class XIV Winnersplus or minus

    January - Nancy Dolan
    February - Diane Gavern
    March - Ann Hoffman
    April - Gerry Novak
    May - Marie Robson
    June - Wayne Elvidge
    July - Jane Needham
    August - Mary Joan Lynett
    September - Patricia Tetreault
    October - Melinda Ghilardi
    November - Patricia McMyne
    December - Mary Byrne
  • Leaves of Class XIII Winnersplus or minus

    January - Frank Subasic
    February - Robert Lawrence
    March - Linda Ledford-Miller
    April - Janet & Abby Kreig
    May - P.J. O'Shea
    June - Elaine Utan
    July - Marjanie Hellman
    August - Linda Scherer
    September - Andrew Gregorowicz
    October - Kathryn Sarrides
    November - Louise Fitzgerald
    December - Donna Wench
  • Leaves of Class XII Winnersplus or minus

    January - Frank Subasic
    February - Joe A. Tedesco
    March - Joan McAndrew
    April - Terry Bonifanti
    May - Joan O. Peters
    June - Marjarie P. Hellman
    July - William Varady
    August - Walter Gantz
    September - Letha Reinheimer
    October - Walter Gantz
    November - Nicholas Saccone
    December - Carl A. O’Neil
  • Leaves of Class XI Winnersplus or minus

    January - Stanley W. Kennedy    
    February - Knight & Elizabeth Steel    
    March - Bertha Ludwikowski    
    April - Jim Cullen    
    May - Shirley Yaworski    
    June - James Brady    
    July - Jane Oppenheim
    August - Susan J. Reinhardt
    September - Rabbi Joseph Mendelsohn
    October - Knight & Elizabeth Steel
    November - Barbara Barrett
    December - Edrene Wright
  • Leaves of Class X Winnersplus or minus

    January - Tom Finnerty
    February - Patricia Wagner
    March - Phyllis Reinhard
    April - Mary Seechock
    May - Yvette R. Vinson
    June - Holly Marino
    July - Linda Ledford-Miller
    August - Vicki Steiner
    September - Gloria Wilson
    October - Bonnie Oldham
    November - Mary McDonald
    December - Yvette Vinson
  • Leaves of Class IX Winnersplus or minus

    January - Stanley W. Kennedy
    February - Carolyn Santoro
    March - Al & Ann Farias
    April - Janet May
    May - Judith Petrunich
    June - Paul R. Rousseau
    July - Janet Loewe
    August - Joyce Hatala
    September - Mary Ann Fitzpatrick
    October - Edward Heffron
    November - Patricia Baldassari
    December - Yvette Vinson
  • Leaves of Class VIII Winnersplus or minus

    January - Marjorie DeMartino
    February - Andre Oberle
    March - Jean Savitt
    April - Krista Seitzinger
    May - Gary Lawrence
    June - Maggie Mariotti
    July - Debbie Hill
    August - Goldye Weinberger
    September - Frank Cimini
    October - Nancy Laffey
    November - Bev Klein
    December - Mary E. McDonald
  • Leaves of Class VII Winnersplus or minus

    January - Jerry Champi
    February - The Moffitt Family
    March - Judith Weinberger
    April - Harry Powling
    May - Vince Rizzo
    June - Ed Lipski, Jr.
    July - John Heim, Jr.
    August - Rev. Francis M. Twardzik
    September - Patrice McGrath
    October - Mary T and Ed Walsh
    November - Marisa Bonacci
    December - Gloria Sottile
  • Leaves of Class VI Winnersplus or minus

    January - Mary Ann Roani
    February - Elizabeth Honan
    March - Mary McDonald
    April - David Hamersly
    July - Tom & Jill Foley
    June - Marlo Habeeb
    May - Gil & Cheri Murray
    August - Susan Brady
    September - Mary Ann Biel
    October - Sandra Avvisato
    November - Georgette Mecca
    December - Michael Carey
  • Leaves of Class III Winners plus or minus

    January - Dr. Marian Farrell
    February - Dolores Groncki
    March - Terry Holmes
    April - Brenda Holzman
    May - Michael Burris
    June - Christine Biondi
    July - Suzy Buck
    August - Patrice McGrath
    September - Karyn Salitsky 
    October - Dr. Timothy D. Welby
    November - Carol and Don Dembert
    December - Mr. Leo J. Walsh
  • Leaves of Class II Winnersplus or minus

    January - Cathy Stallone
    February - Mary E. McDonald
    March - Rebecca Pedicone
    April - Rose Keating
    May - Dr. William Rakauskas
    June - Ann & Charles Galat
    July - Nina Hilson
    August - Violet R. Kelly
    September - Karen Minora
    October - Dr. Timothy D. Welby
    November - Eugene Monick
    December - Carolyn Santiso